S KÝM MÁTE TU ČEST?

POJĎME SE SEJÍT A POSUĎTE SAMI. 

Tvoříme s láskou...

Profesionálně pro vás navrhujeme interiéry od roku 2007. Prioritou je pro nás individuální přístup ke každému z vás a stále máme na mysli naše motto:

Správně navržený interiér padne jako oblečení šité na míru - nikde nic netlačí ani nepřekáží, ale zároveň nic nechybí. Cítíte se volně a svobodně, zkrátka je Vám dobře.

Firmu ANNA INTERIER s.r.o. jsem založila v roce 2010. Bylo to přirozené vyústění mojí pracovní kariéry a logický krok navazující na předchozí aktivity. Jsem absolventkou stavební fakulty VUT v Brně. Od roku 1990 jsem v pozici spolumajitelky stavební firmy deset let získávala rozsáhlé praktické zkušenosti ve stavebnictví, které dnes využívám při tvorbě interiérů. Dále jsem až do roku 2006 pracovala pro německou firmu Remmers, která je výrobcem stavebních hmot a produktů stavební chemie. Produkty této firmy využívám ve své praxi dodnes, a to především při sanaci vlhkosti stavebních konstrukcí. 

Během celé své praxe jsem rovněž projektovala rodinné domy, komerční a společenské prostory. Součástí projektů byly i návrhy interiérů. Vzdělání v oblasti interiérové tvorby jsem si rozšířila studiem specializovaných kurzů v Design škole v Praze, završením bylo absolvování dvouletého Diplomového studia interiérové tvorby v roce 2008. Od roku 2007 se tedy plně věnuji pouze tvorbě interiérů a navrhování nábytku. Upřímně mě těší, že od té doby až do současnosti prošlo mým ateliérem nespočet spokojených klientů, kteří stále přibývají a mnozí se ke mně i několikrát vrací.

Jana Jirmanová

2007

Specializujeme se na projektování interiérů

2012

Stáváme se prodejci výrobců nábytku významných českých značek

2010

Zakládáme firmu ANNA INTERIER s.r.o. a otevíráme vlastní ateliér

2018

Otevíráme kuchyňské studio se vzorovými kuchyněmi

Jsme tady pro vás

Ing. Jana Jirmanová

Zakladatelka firmy, jednatel

„Moje práce je moje radost, a nesmírně mě baví spokojenost klienta na konci každého návrhu.„

Kristina Anna Jirmanová

Pozice

„Baví mě psát a hlavně vymýšlet, co psát. Možná se z toho vyprofiluje moje budoucí studium po absolvování gymnázia.„

MUDr. Kateřina Jirmanová

Pozice 

„Možná matu svým titulem, ale fotografování je mým velkým koníčkem. A mimochodem jsem užitečná při infarktových stavech, které občas doprovázejí všechna naše konání  :-) „

Jiří Preclík

Pozice

„Když to neopravím já, tak nikdo :-)„

ANNA INTERIER, ateliér Polská 109, Trutnov, 541 01, +420 774 305 010
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!