CO PRO VÁS TVOŘÍME?

COKOLIV. OD PRVNÍ ČÁRY DO POSLEDNÍHO ŠROUBKU. S INDIVIDUÁLNÍM PŘÍSTUPEM KE KAŽDÉMU Z VÁS.

A co si vyberete?

Záleží jenom na vás. Spolupráce s námi může mít libovolný rozsah. Začneme první konzultací a přes další etapy můžeme dojít až k realizaci návrhu.


Konzultace a poradenství 

Někdy vám může stačit opravdu málo. Poradit, nasměrovat, ujistit, doporučit.
Pro radu si můžete přijít k nám do ateliéru nebo navštívíme my vás v prostorách, se kterými potřebujete poradit.Návrhy interiérů

Jako první krok zpracujeme analýzu řešeného prostoru, potřeb a požadavků klienta.
Na základě této analýzy vytvoříme studii,
pokud možno ve variantách. Následuje konzultace s klientem, zpracování výsledků konzultace a na svět přichází konečný projekt.

Realizace

Realizace projektu může mít různou podobu a rozsah.
Pomoci vám můžeme s výběrem materiálů, zařízení a dodavatelů, nebo pro vás zajistíme autorský dozor nad realizací či kompletní realizaci akce "na klíč".


Kuchyně 

Naše specialita. Na kuchyních v našem ateliéru vám předvedeme vychytávky, které z vaší kuchyně vytvoří originální prostor. Kuchyně nás prostě baví.

Prodej

Prodat vám toho dokážeme hodně. Sedací soupravy, nábytek z masivu, židle a křesla, matrace, koberce, osvětlení, sklo a porcelán. A to vše ve vysoké kvalitě od českých výrobců.

Stavební poradenství

Budeme vám nápomocni již při stavbě vašeho nového domu nebo na začátku rekonstrukce. Provádíme úpravy dispozic a jejich vyladění směrem k funkčnímu interiéru. Rovněž odborně poradíme, jak na vlhkost objektu.


Návrh interiéru krok za krokem

  1. První krok je na vás - telefonujte, pište nebo nás navštivte v našem ateliéru.
  2. Druhý krok je na nás - navštívíme řešený prostor. První schůzka je pro vás nezávazná, jejím cílem je vzájemně se seznámit, formulovat vaše požadavky na řešení interiéru, nastínit řešení a postup.
  3. Pokud si vzájemně padneme do oka, může proběhnout už při první schůzce zaměření stávajícího stavu řešeného prostoru.
  4. Následně zpracujeme a e-mailem vám zašleme návrh postupu řešení a kalkulaci ceny za projekt, po vašem schválení se pouštíme do práce.
  5. Ze zaměření zpracujeme 3D model řešeného prostoru pro prezentaci řešení.
  6. Dále pro daný prostor určíme styl a atmosféru, abychom mohli vytvořit interiér, který souzní s vaším životním postojem a je vám "ušitý na míru".
  7. V rámci vlastního projektu pro vás navrhneme řešení dispozice ve variantách, specifikujeme materiály, nábytkové zařízení, osvětlení, textilní dekorace a doplňky, vytvoříme barevné schéma.
  8. A jsme u konzultace návrhu - návrh vám představíme a společně detailně probereme. Připomínky vzešlé z konzultace zpracujeme a konečné řešení přichází na svět.
  9. Dokončený projekt obsahuje výstupy ve 2D - půdorysy, pohledy na stěny, výkresy atypického nábytku, prostorové náhledy, propočet nákladů, návrh způsobu realizace.
  10. Odchází spokojený klient!
ANNA INTERIER, ateliér Polská 109, Trutnov, 541 01, +420 774 305 010
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!